Szeroka oferta zajęć sportowych

ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI

Treningi lekkoatletyczne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami lekkiej atletyki w Krakowie.

Dzieci przeciągające linę

Oferta naszych zajęć stanowi wyjątkową okazję dla dzieci, by wkroczyć w fascynujący świat lekkiej atletyki i poznać szeroki zakres konkurencji, jak rzuty, skoki, biegi czy starty z bloków. To nie tylko nauka, ale także prawdziwa przygoda odkrywania swoich zainteresowań sportowych, rozwijania umiejętności motorycznych oraz budowania zdrowej rywalizacji i ducha sportowego.

Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów, w tym licencjonowani trenerzy PZLA gwarantują, że dzieci otrzymają kompetentne wsparcie i fachową wiedzę, pozwalając im osiągać postępy i cele sportowe w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

LOKALIZACJE TRENINGÓW

SP nr 47, Płaszów

Terminy:
Wt: 17:45- 18:40 grupa przedszkolna, 18:40-19:40 grupa szkolna (brak miejsc)

Śr: 17:30-18:30 grupa przedszkolna (brak miejsc), 17:30-18:30 grupa szkolna

Miejsce zajęć sportowych: park, sala sportowa, boisko

SP nr 20, Złocień

Terminy:
Śr: 14:30-15:30

Miejsce zajęć sportowych: sala sportowa, boisko

Treningi otwarte

Organizujemy zawody wewnętrzne, treningi weekendowe oraz treningi otwarte dla dzieci uczestniczących w naszych zajęcia oraz dla dzieci z zewnątrz.

Dzieci, które będą wykazywały zainteresowanie i chęć – będą miały możliwość startów w zawodach: lekkoatletycznych, biegach przełajowych itd. W zależności od terminu oraz rodzaju zawodów, konieczna może być opieka rodziców. Kalendarz zawodów, publikowany będzie na naszej stronie, a rodzice będą informowani mailowo. Umiejętności nauczane podczas zajęć dostosowane są do grup.

Zajęcia sportowe