Lekkoatletyka to nie tylko nasza praca, ale także nasza pasja!

Magdalena Heród i Sara Drwal na zawodach biegowych

Jesteśmy osobami, które wychowały się wśród sportu wyczynowego. Naszym celem jest inspirowanie do aktywności fizycznej, by wspólnie rozwijać Wasze możliwości i umiejętności.

Magdalena Heród

Jestem pasjonatką dyscyplin wytrzymałościowych, Akademicką Mistrzynią Polski w biegach przełajowych. Trenerką PZLA z pedagogicznym wykształceniem. Moją misją jest edukacja dzieci, rozpowszechnianie lekkoatletyki u najmłodszych oraz ich uśmiech. Uważam, że ruch to jedno z najcenniejszych co możemy dać dzieciakom. Współpracuję również z dorosłymi amatorami biegania, którzy dzięki bieganiu odchodzą od codzienności. Pobijają swoje rekordy, przekraczają możliwości oraz w końcu rozumieją swój organizm. Do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie. Jestem byłą lekkoatletką, reprezentującą KS AZS AWF KRAKÓW.

Sara Drwal

Jestem absolwentką AWF w Krakowie. Na co dzień pracuję z dziećmi jako trener gimnastyki ogólnorozwojowej i korekcyjnej. Jestem wulkanem pozytywnej energii, czym chcę zarażać dzieci. Jestem trenerem personalnym, co pozwala mi na ciągłe zgłębianie wiedzy z zakresu biomechaniki człowieka. Przez lata trenowałam biegi pod dystans 800m w barwach KS AZS AWF KRAKÓW oraz MLUKS Tarnów.

Grzegorz Kunc

Były lekkoatleta specjalizujący się w biegach średniodystansowych. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów oraz Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. Aktualnie swoje sportowe pasje realizuje w triathlonie. Trener dzieci i dorosłych.